חיפוש פעילויות והרשמה


קבלת קהל במזכירות גבייה

בימים א-ה, בשד' אליהו סעדון 87
בוקר     09:00
 - 12:30
אחה"צ   16:00- 18:45
טלפון: 03-7353501 | 03-7353502

 *************************************

 *************************************

כנסו לדף הרשמי של המתנ"ס

 *************************************

עשו לנו לייק בהיכל התרבות

 

 

סקר מהיר
חוגים ב-my אור יהודה
נרשם כל שנה
לא נרשמתי מעולם
השנה אירשם לראשונה
לא רוצה


חדשות
חופשת קיץ מרוכזת!
לתשומת לבכם: לרגל חופשה מרוכזת משרדי מתנ"ס אור יהודה ושלוחותיו יהיו סגורים בין התאריכים 13.8.17 עד 24.8.17 נשוב לפעילות ביום ראשון 27.8.17! לחוגים ניתן להירשם כרגיל באתר!
שינוי שעות קבלת קהל במזכירות המתנ"ס החל מ 1 בספטמבר 2017
בימי ראשון, שלישי ורביעי 16:00-19:00 | 9:00-14:00 בימי שני וחמישי 9:00-17:00

מכללת אור יהודה זאת ההזדמנות שלך לעשות את השינוי שתמיד חלמת עליו!!!

אודות המכללה

מכללת אור יהודה זאת ההזדמנות שלך לעשות את השינוי שתמיד חלמת עליו!!!
 
תעודות הסיום אשר מקבלים הסטודנטים ממכללת אור יהודה הן יוקרתיות ומוערכות בעקבות שיתופי הפעולה של המכללה עם גופים וארגונים המובילים בתחומם ... 

מכללת אור יהודה, שמה לה למטרה להוביל ולשמור על חדשנות מה שנותן לבוגריה אפשרויות רבות להתפתחות מקצועית וקליטה מהירה בשוק העבודה. תעודות הסיום אשר מקבלים הסטודנטים הן יוקרתיות ומוערכות בעקבות שיתופי הפעולה של המכללה עם גופים וארגונים המובילים בתחומם.

מכללת אור יהודה הוקמה בשנת
1997 במטרה לפעול למען יצירת קהילה לומדת באמצעות מתן הזדמנויות לכל תושב בעיר ובאזור בקעת אונו להרחיב את אופקיו בתחומים רבים ומגוונים.

במרוצת השנים המכללה פתחה את שעריה לסטודנטים מכל רחבי הארץ והרחיבה את מסלולי הלימוד השונים על מנת לאפשר לבאים לרכוש השכלה בתחומים מובילים ונחשקים ולייצר עבורם מגוון רחב של אפרויות להתפתחות אישית. המכללה שמה לנגד עיניה את הצלחתו האישית של כל סטודנט ושמה דגש על איכות המרצים, סביבת הלימודים ורווחת הסטודנטים.

מכללת אור יהודה מציעה מסלולי לימוד רבים ומבוקשים בשעות נוחות וזאת במטרה לייצר מגוון רחב של הזדמנויות לרכוש השכלה מתקדמת ולשלב בין עבודה ולימודים.

סביבת הלימודים מגובה ונתמכת על ידי צוות אקדמי מנוסה ומוביל בתחומו המלווה את הסטודנט ותומך בו לכל אורך תקופת הלימודים, ואחריה.

המכללה שמה לה למטרה להוביל ולשמור על חדשנות מה שנותן לבוגריה אפשרויות רבות להתפתחות מקצועית וקליטה מהירה בשוק העבודה. תעודות הסיום אשר מקבלים הסטודנטים הן יוקרתיות ומוערכות בעקבות שיתופי הפעולה של המכללה עם גופים וארגונים המובילים בתחומם. כמו כן, הסטודנטים נהנים ממתחם לימודים נעים, כיתות לימוד חדישות ומאובזרות וחניה בשפע.

לאתר החדש של מכללת אור יהודה לחצו כאן>  http://www.my-college.org.il/

דף מידע פרסומי 2017-2018

מידעון להורדה - בית ספר למנהלים   מידעון להורדה - בית ספר למנהלים
הדפסשלח לחברהוסף תגובה
דרונט בניית אתרים